BlueSystem
 
Гей форумы
 BlueSystem   Список форумов   Библиотека   Гей знакомства   BBS   Избранное 
 РЕГИСТРАЦИЯ   Мой профиль   Личные сообщения   Участники   ЧаВо   Вход 

Мой первый раз с русским парнем в Варне

 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список гей форумов BlueSystem -> Творчество
Предыдущая тема :: Следующая тема  

Автор Сообщение
GuyRippedShirt

Новичок на форуме



Зарегистрирован: 29.07.2016
Сообщения: 3

СообщениеДобавлено: Пт 29 Июл 2016 14:41    Заголовок сообщения: Мой первый раз с русским парнем в Варне Ответить с цитатой

С расстегнутые рубашки и секс на пляже: мой первый раз с русским парнем в Варне

Я напишу эту историю на болгарском языке. Мой русский не достаточно хорош. Всех россиян посетили Болгарию знают, эти два языка являются одной семьей.
Я верю, вы будете наслаждаться историей, как она развивается, шаг за шагом, не слишком быстро на секс. Сначала это начинается как дружба между незнакомыми парнями, а затем идет довольно быстро, в более зрелой сексуальной близости, и даже история любви.

Спасибо за Ваше понимание и внимание читать полностью!

(если это не правильное место, чтобы разместить это, пожалуйста, измените подфорум)

...............................................................

С разкопчани ризи и секс на плажа: моят първи път с руски младеж във Варна


1. Варна

Това се случи на морето във Варна преди години. Бях отишъл с автобуса до Златни пясъци. След порядъчно скитосване из курорта реших да се прибирам в града преди следобедната жега. Времето беше горещо като никога. Носех жълта тениска с копчета и без яка, моят любим стил. Носех я разкопчана естествено, 3 -4 копчета или повече бяха. Потта ми се стичаше по гърдите, които са откровено казано космати като джунгла. Всичко се виждаше отпред, но не обръщах внимание на това. Или поне давах такъв вид, на мачо ман разгърден и небрежен, като че ли не забелязвах че погледите на туристите страстно се вторачваха в гърдите ми...

Автобусът дойде доста пълен, все още бяха старите икаруси. Качих се на последната врата с надежда да се хвана на перилото на задното стъкло. Погледът ми привлече високо стройно момче с руса коса което стърчеше на онова място, може би 18-19 годишен (а аз да съм бил 20 и няколко). Явно не беше българче, изглеждаше като скандинавец, но скандинавци нямаше толкова много. Носеше бяла тениска стегната около врата му. Е, викам си, поредното русначе на Варна, красиво наистина, но какво толкова...

По едно време забелязах че момчето хвърля пронизващи погледи към разголените ми гърди. Явно разкопчаната ми ризка и това което се виждаше под нея не му бяха безразлични изобщо. Направих се че не виждам. След малко погледнах отново, и отново той се взираше напрегнато в разгърдената ми фланелка. Закопчах долното копче, все пак се намирахме в обществен автобус. После го погледнах в очите и се усмихнах.

- Where are you from? - пробвах на английски, а после и на руски.
- Откуда Вы?
- Россия.
- Горещ ден, нали? - казах аз и бръкнах с ръка между копчетата на ризата си.
- Да наистина - каза момчето и се усмихна засрамено, следвайки с поглед ръката ми.
- От скоро ли си тук?
- От десет дена, имаме още два дена.

Автобсът продължаваше без да се интересува от възникналите горещи международни отношения. Реших че трябва нещо да направя за да не си просто слезем на спирките и разотидем.

- Какво ще кажеш да пием по бира?
- Добре, може - отговори той. Почна да се изчервява леко.
- Ами нека слезем заедно по нататък.

(следва продължение)
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Facebook ВКонтакте Твиттер Живой Журнал

Автор Сообщение
Волчара

Заслуженный автор



Зарегистрирован: 12.12.2014
Сообщения: 2391
Откуда: Норильск

СообщениеДобавлено: Пт 29 Июл 2016 16:40    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Я был в Варне.))
_________________
Pechuga de pollo en el río, bolsas de embalaje en los pies, parte de la vieja silla
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Facebook ВКонтакте Твиттер Живой Журнал

Автор Сообщение
GuyRippedShirt

Новичок на форуме



Зарегистрирован: 29.07.2016
Сообщения: 3

СообщениеДобавлено: Пт 29 Июл 2016 16:44    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Хорошо! Я люблю Варна, и Россия. Был в Москве.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Facebook ВКонтакте Твиттер Живой Журнал

Автор Сообщение
GuyRippedShirt

Новичок на форуме



Зарегистрирован: 29.07.2016
Сообщения: 3

СообщениеДобавлено: Пт 29 Июл 2016 16:45    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

(продължение)

Слязохме на Делфинариума. Докато прекосихме парка по напечените алеи, Артиом (така се казваше младежът) ме гледаше през рамо и явно ставаше все по-възбуден. Аз говорех и го питах за общи теми. Правех се че не забелязвам впития му поглед в разгърдената ми фланелка. За всички които обичат Варненските паркове, е ясно че там не може да се прави нищо посред бял ден, освен учтива културна разходка. Говорехме за него, как му харесва България, и пр. Слязохме до плажа. Избрах едно барче със столове до самия пясък. Поръчах две бири.

- Обичаш ли българска бира?
- Разбира се! - отговори Артиом и отново впери очи през масата към разтворената ми риза. Аз се вгледах в неговата бяла тениска която му стискаше около врата и си мислех как ли я издържа в тая жега. Посегнах с ръка към шията си и раздърпах фланелката си по-широко... Усмихнах му се:

- Не ти ли е горещо и на тебе?

Той също посегна към врата си, хвана тясния отвор на футболката и го дръпна силно надолу, усмихвайки се свенливо. Горната част на гърдите му беше гола без нито един косъм.

-Но аз нямам копчета като твоята риза да ги разкопчея...
- А това може да се коригира - казвам.

Хрумна ми идеята че би било чудесно да го видя облечен в моята разкопчана фланелка. И една друга идея мина като мълния през главата ми - а аз какво ще правя с неговата тясна футболка? Какво би станало да я разрежа отпред? А хората наоколо какво ще кажат? Е, викам си, такива срещи не стават всеки ден. Все някак си трябва да завържем приятелство, а защо не и нещо повече, като се стъмни на плажа...Ще го направя пък да става каквото ще!

- Артиом, давай да си сменим ризите - казвам - като истински приятели!
- Ами...добре, давай! - и продължи да се изчервява.

Свалих бързо ризката и пред очите му лумнаха косматите ми гърди. Тьомка се загледа втренчено няколко секунди като хипнотизиран, после се осъзна и бързо изхлузи бялата си тениска. Подадох му моята потна фланелка и взех неговата. Миришеше на момчешка пот, но не толкова много колкото моята. Докато я нахлузвах през тесния отвор на шията, мислех как по лесно да я разрежа за да изглежда по естествено. Погледнах към Тьомка. Той вече провираше главата си през отвора, издърпа фланелката надолу, и почна да оглежда незакопчаните копчета и разголените си гърди. Не тръгна да ги закопчава, слава Богу. Явно му харесваше да е разгърден. Усещах как се е възбудил под масата. Аз се възбудих също. Изглежда Артиом изпитваше сексуално удовлетворение че е облякъл мъжка разкопчана риза. Огледа се наоколо с чувство на гордост. Бармана кимна към нас, явно не му бяхме първите странни хора.

- Много добре изглеждаш с тази риза, Тьомка! Като истински мъж, разгърден!

Артиом се усмихна свенливо и си прекара ръката по разкопчаните страни. Не му ли миришеше моятя пот или му харесваше? Усмихнах се прелъстително и дръпнах надолу врата на бялата футболка. Толкова беше стегната, като че молеше да бъде разкъсана! Отпихме от бирата. Реших каквото ще става, ще става този следобяд. По-добре да го започвам без повече отлагане!

-Твоята футболка е готина, но е много жарко с нея. Имаш ли нещо против ако я разрежа отпред? И без това ти ще носиш моята риза.

Артиом се усмихна нервно, явно не знаеше какво да отговори. Може би не беше очаквал точно това. Първо си смени ризата с една сексуално разгърдена такава, каквато не беше носил този сезон, а може би никога. А сега аз ще му разрежа неговата футболка и така няма да има път за отстъпление. Би трябвало да е леко шокиращо за младеж в чужд град, пиейки бира с по-голямо момче което познава само от един час. От друга страна, явно всичко това му харесваше много, явно че го искаше подсъзнателно, или може би напълно съзнателно.

Без да дочакам отговор, взех в ръка изтъпеното ножче на бара. Разрязах с усилие яката на футболката с шевовете на врата. (кой ли ги е измислил тези многослойни дебели яки на т-шъртите). Погледнах Тьомка - беше вперил очи във врата ми. Хванах с две ръце футболката и дръпнах силно в двете страни. Чу се пращящ звук, и плата се раздра на две части в ръцете ми. Погледнах Тьомка триумфално с нескрита похотлива наслада. Усмивката се разля по лицето му.

- Дааа!!! - беше грейнал като слънцето.
- Изглежда по-мъжки, а е и толкова топло - казах като разгъвах с ръка току що раздраната футболка. Мислех си, ще ми трябва кураж да вървя по улиците така. На плажа беше ОК но после...

Допихме бавно бирата си говорейки за туристически обекти на Варна и прочее. Мислех си как да направя така да задържа Тьомка с мен до залез слънце. Идеята ми за романтична нощ на плажа...И се сетих за пустия плаж на Галата. Но дотам си беше бая път. На буните където бяхме в момента не можеше да се прави секс дори и през нощта, освен ако не си доста смел и разгонен. А аз не бях, нито тогава нито сега.

- Нека се изкъпем в морето! - предложих.
-Ами да, разбира се! - Артиом почна да се съгладява на всичко каквото предложа и това ми направи впечатление.

Отправихме се към водата която беше на десетина метра. Свалихме потните фланелки. С удоволствие почувствах как хладните вълни обливат тялото ми след напечения ден. Потопих се целия. Видях че Артиом прави същото. Не бях добър плувец, а и не ми се отделяше много време за плаж. Изправих се от водата, тялото ми космато и просмукано с вода. Артиом се изправи също и видях неговото облято във изкряща вода младежко тяло. Какво съвършенство! Изглеждаше като трапецовидно оформен гръцки герой, с мускули на ръцете и гърдите. Не му казах нищо засега. Нещата трябваше да се развият постепенно.

- Ти кога се прибираш в хотела, Тьомка?
- Ами моето семейство знае че съм до града...
- А ако им звъннеш че ще останеш до по-късно?

Той явно разбираше накъде бия. Ако не му харесваше, отдавна да си беше тръгнал, или сега щеше. След като излязохме от морето, моят рус приятел звънна наистина. Явно неговите хора изобщо не се притесниха, бяха го оставили на живот докато те си водеха своя. След краткия разговор каза:

-Ами аз съм свободен цялата вечер.

Дали каза "цялата нощ"? Веднага планът започна да се формира в сексуалното ми подсъзнание. Щом го иска, иска, но нека го направим квалитетно. За първи път ще ми е с момче, и то с какво! Нека бъде по момчешки, все едно сме на море от преди години. Ще купим бира и риба и ще вземем такси до Галата. И ще останем след залез слънце, може и цяла нощ, се въртяха възбуждащи мисли в главата ми. Бях го правил и друг път, но без компания като тази на сексуалния младеж Артиом. Знаех какво да се направи, но сега бях свръхвъзбуден.

- Имаш ли връхна дреха за вечерта? Ще стане хладно.
- Имам риза - Тьомка показа раничката си.
Аз също имах риза в моята плажна чанта. Добро съвпадение, като че ли съм знаел че ще остана през нощта!

-Ами да вземем да идем до магазин за продукти, и после ще отидем на един пуст плаж. Ще е кайф - и се усмихнах колкото се може по естествено и подкупващо. Артиом се усмихна напълно разбиращо и заговорнически. Това и чаках! Моят дългоочакван момент! Не биваше да го изпусна за нищо на света!

Полежахме на плажа за да изсъхнем, което стана бързо от слънцето. После Артиом уж небрежно се изправи и посегна към бялата си футболка която бях порвал на гърдите. Нахлузи я правейки се на небрежен. Не оправи с ръка разорваните парчета плат на гърдите, а ги остави така, раздърпан. Беше очарователен! Просто не можех да издържа гледката на младежа с перфектно тяло излязъл от морето, с нахлузена раздрана фланелка и добре оформени мускули под нея!

Вървяхме бавно по алеите. Артиом с наслада си вееше разгърдената футболка, като че ли ходеше толкова смело в града за първи път в живота си. Явно мъжкото чувство досега се е спотайвало у него и в един момент експлодира. За този момент виновен бях аз! Но аз обичах това! Хората минавайки покрай нас, поглеждаха към красивия рус юноша с футболка секси порвана на гърдите и вееща се от ветреца, и се правеха че не ни забелязват. Но и аз и Артиом знаехме че не е така. Особено други младежи и девойки впиваха страстни погледи в нас, които и двамата забелязвахме. Ако за мен това не беше за първи път, то явно за Артиом това изживяване беше изключително. Хванал демонстративно с ръка раздраната си футболка, той гледаше с похотлива гордост ту към преминаващите туристи, ту към мен в моята разкопчана жълта фланелка. Аз също се възбуждах, но не толкова от самите ни разгърдени ризи, колкото от факта че Артиом им придаваше толкова голямо сексуално значение.

Влюбена двойка мина покрай нас. Когато момичето ни видя така раздърпани, се захили и целуна страстно младежа. Докато той я обгръщаше горещо, тя му разкопча две копчета на вече разгърдената риза...Изобщо не бяхме без почитатели. Изживявахме се като част от едно голямо семейство което е излязло на общ слънчев морски празник.

(следва продължение)
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Facebook ВКонтакте Твиттер Живой Журнал

Автор Сообщение
Волчара

Заслуженный автор



Зарегистрирован: 12.12.2014
Сообщения: 2391
Откуда: Норильск

СообщениеДобавлено: Пт 29 Июл 2016 16:51    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Помню в кабаке сидим с товарищем а он говядину пытался заказать...
Официантка не врубается по русски нифига. Дальше такой разговор.
- говядина у вас есть?
-?
- Говядина.., корова..., Мууу,- делает рожки
- Няма,- говорит официантка
- Да, Да, Ням-Ням, вкусно, корова мууу Есть?
- Няма, няма.
- Да, вкусно, еда есть из коровы?
- Няма.
- Да твою ж за ногу, неси ее уже эту няму из коровы.
- Няма.
Ну и в таком духе довольно долго продолжалось. Потом узнали по болгарски "няма" это "нет". Не было у них говядины. 01
Вообще там много приколов выходило из - за того что языки вроде похожи, но разные.
_________________
Pechuga de pollo en el río, bolsas de embalaje en los pies, parte de la vieja silla
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Facebook ВКонтакте Твиттер Живой Журнал

Автор Сообщение
Mishael

Администратор



Зарегистрирован: 30.11.2013
Сообщения: 5612
Откуда: Мурманск

СообщениеДобавлено: Пт 29 Июл 2016 19:52    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Не смог прочитать историю, мой болгарский ваще никакой 15
_________________
Искренность моих ответов зависит от нескромности ваших вопросов


Последний раз редактировалось: Mishael (Пт 29 Июл 2016 19:56), всего редактировалось 1 раз
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Facebook ВКонтакте Твиттер Живой Журнал

Автор Сообщение
Странник_2012

Гость






СообщениеДобавлено: Пт 29 Июл 2016 19:54    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Mishael писал(а):
Не смог прочитать историю, мой болгарский ваще никакой 15
Это потому что ты всегда трезвый... )
Вернуться к началу
Facebook ВКонтакте Твиттер Живой Журнал

Автор Сообщение
Mishael

Администратор



Зарегистрирован: 30.11.2013
Сообщения: 5612
Откуда: Мурманск

СообщениеДобавлено: Пт 29 Июл 2016 19:56    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Так вот в чем дело 15
_________________
Искренность моих ответов зависит от нескромности ваших вопросов
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Facebook ВКонтакте Твиттер Живой Журнал

Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список гей форумов BlueSystem -> Творчество Часовой пояс: GMT + 3
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах

В начало гей форумов




Гей каталог
BlueSystem 2004-2024 © BlueSystem: обратная@связь

18+ Внимание! Данный ресурс содержит информацию на гомосексуальные темы, а также материалы, предназначенные для просмотра только взрослыми.
Сайт и сервера находятся в дальнем зарубежье, вне юрисдикции и вне досягаемости репрессивных режимов.